Działka mieszkaniowo-usługowa Gdańsk Orunia

Gdańsk Orunia Południe, ul. Nowiny
2.000.000zł

Opis

Na sprzedaż działka mieszkaniowo-usługowa o powierzchni 3900m² zlokalizowana przy ulicy Nowiny 75 w Gdańsku Oruni Południe.

LOKALIZACJA:
Działka znajduje się w spokojnej ale dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Południe. W okolicy znajdują się najważniejsze punkty: przystanki autobusowe, sklepy, siłownia, żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przychodnia oraz park. Położenie pozwala na bardzo dobrą komunikacje z Gdańskiem oraz całym Trójmiastem. Do Centrum Gdańska oraz do trójmiejskiej obwodnicy dojedziemy samochodem zaledwie w 10 minut.

DZIAŁKA:
Nieruchomość składa się z dwóch działek o numerach 878/1 oraz 878/2. Działka jest ogrodzona, częściowo pochylona, w kształcie prostokąta z wydzieloną drogą dojazdową. Kanalizacja, woda, gaz i prąd znajdują się na działce.

Na działce znajdują się dwa zabudowania. Przedwojenny, parterowy dom z cegły z dwoma osobnymi mieszkaniami oraz budynek gospodarczy.

Wydanie możliwe od zaraz.

Teren, na którym położona jest nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Nieruchomość znajduje się w strefach:
057-M/U31 – tereny mieszkaniowe i usługowe
059-Z64 – tereny zieleni krajobrazowo-ekologicznej (możliwość wykorzystania terenu jedynie na ogród)

  • ID: 10767
  • Opublikowano: 1 września 2023
  • Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2024
  • Wyświetleń: 242