Wynajem

Wynajem nieruchomości w Trójmieście przeżywa w ostatnim czasie prawdziwe odrodzenie – w dobie coraz to większej ilości zainteresowanych osób, warto zastanowić się jak wynająć mieszkanie na jak najlepszych warunkach.

Od wielu lat pomagamy naszym Klientom wynajmować mieszkania, domy oraz przestrzenie biurowe. Dzięki znajomości rynku – zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Pomożemy wyposażyć nieruchomość we wszystkie potrzebne sprzęty – wiemy czego Najemcy potrzebują i co pytają. Zajmiemy się także korzystnym przedstawieniem lokalu na zdjęciach i spacerach 3D.

Na podstawie ściśle określonych wytycznych – takich jak wiek, zawód, ilość osób – przedstawimy Najemców zainteresowanych najmem długoterminowym. Nasze wsparcie w wynajmie mieszkania to również sprawdzenie dokumentów, przygotowanie umowy oraz protokołu zdawczo-odbiorczego.

Nasi dotychczasowi Klienci doceniają kompleksowość i profesjonalizm – powierzając nam kolejne nieruchomości. Zaoszczędź czas, energię i pieniądze –  pozwól nam na znalezienie najlepszego Najemcy dla Twojej nieruchomości.