Wynajem

Jesteś zmęczony szukaniem nowych lokatorów dla swojej nieruchomości lub obawiasz się, że przekażesz je w niewłaściwe ręce? Pomagamy naszym klientom bezpiecznie wynajmować lokale, domy oraz mieszkania. Proces wynajmu przeprowadzimy za Ciebie – znajdziemy potencjalnych najemców, zrobimy sesję, spacer 3D, przygotujemy ofertę oraz bezpieczną i sprawdzoną umowę.

Wynajem nieruchomości w Trójmieście przeżywa w ostatnim czasie prawdziwe odrodzenie – w dobie coraz to większej ilości zainteresowanych osób, warto zastanowić się, jak wynająć mieszkanie na jak najlepszych warunkach. Od wielu lat pomagamy naszym klientom wynajmować mieszkania, domy oraz przestrzenie biurowe. Dzięki znajomości rynku – zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania, maksymalnie dopasowane do Twoich potrzeb. Pomożemy wyposażyć nieruchomość we wszystkie potrzebne sprzęty – wiemy czego Najemcy potrzebują i o co pytają.

 

Wynajem nieruchomości – krok po kroku

Krok 1
Podczas pierwszego spotkania poznajemy Twoje oczekiwania. Rozmawiamy o nieruchomości, jej aspektach prawnych i walorach, które są najcenniejsze dla potencjalnego Najemcy. Wskażemy dokumenty, które będą potrzebne do całego procesu oraz rozwiejemy ewentualne wątpliwości czy pytania.

Krok 2
Następnie umawiamy się na zrobienie zdjęć i spaceru 3D nieruchomości. Podpowiemy, jak ma wyglądać przestrzeń, aby wydobyć z niej wszystkie walory i potencjał. Materiały wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala dokładnie uchwycić pomieszczenie i jego charakterystykę. Home staging zadba o wnętrze, które przykuje wzrok i wpłynie na wyższe zainteresowanie ofertą.

Krok 3
Przygotowujemy ofertę oraz przedstawiamy ją naszym stałym klientom, jak i portalom poświęconym nieruchomościom. Na podstawie ściśle określonych przez Ciebie wytycznych – takich jak wiek, zawód, liczba osób – wskażemy najemców zainteresowanych najmem długoterminowym.

Krok 4
Prezentacja mieszkania. Jesteśmy w stałym kontakcie, dlatego będziesz wiedział, kto i kiedy przyjdzie obejrzeć mieszkanie. Jeżeli najemca będzie zainteresowany, czekamy na akceptację z Twojej strony. Finalna decyzja należy do Ciebie – a gdy już ją podejmiesz, zajmiemy się resztą.

Krok 5

Szykujemy dokumenty i omawiamy warunki umowy końcowej. Wraz z wyznaczonymi przez Ciebie wytycznymi, podpisujemy umowę z najemcą. Następnie wydajemy klucze, wypełniamy protokół zdawczo – odbiorczy oraz nadzorujemy stan nieruchomości.

 

Lata pracy na rynku pozwalają nam na szybkie i efektywne działania w Twoim interesie. Nasi dotychczasowi Klienci doceniają kompleksowość i profesjonalizm – powierzając nam kolejne nieruchomości. Zaoszczędź czas, energię i pieniądze – pozwól nam na znalezienie najlepszego Najemcy dla Twojej nieruchomości.

 

Dbamy o Twój czas i bezpieczeństwo, dlatego możemy również zaproponować zarządzanie najmem – ta usługa zawiera także m.in. opłacanie rachunków, komunikację z najemcą, naprawy i dbanie o stan nieruchomości.