Zakup

Zakup

Kupno nieruchomości to skomplikowany proces, wymagający czasu, uwagi i precyzji. Szukasz mieszkania, domu lub działki, ale trudno jest sprostać Twoim oczekiwaniom? Może myślisz o własnym biznesie i potrzebny jest Ci lokal, przystosowany do konkretnych działań? Niezależnie od tego, czego szukasz – pomożemy Ci znaleźć wymarzoną nieruchomość! Bazując na wiedzy i doświadczeniu zdobytym przez lata pracy w branży nieruchomości – oferujemy swoim Klientom profesjonalną pomoc w zakupie nieruchomości.
W oparciu o Twoje wytyczne – zaproponujemy Ci nieruchomości w pełni dostosowane do Twoich potrzeb, wspierając przy wyborze oraz służąc specjalistycznym doradztwem podczas transakcji. Jeśli jednocześnie sprzedajesz nieruchomość – przeprowadzimy transakcję wiązaną, pozyskując kupca na Twój poprzedni lokal.

Jak to wygląda w praktyce?

Spotykamy się i przedstawiasz nam swoje oczekiwania. Ważna jest dla Ciebie lokalizacja, tereny zielone, miejsca pracy, infrastruktura dookoła, jak i wielkość działki lub nieruchomości? Wszystko uwzględnimy w poszukiwaniu idealnej oferty.

Na bieżąco informujemy Cię o nowych ofertach, które są interesujące. W oparciu o Twoje wytyczne – przedstawimy te, które spełniają wcześniej wspomniane wymogi i potrzeby. Jeżeli będziesz chciał zobaczyć mieszkanie lub dom, umówimy prezentację. Na miejscu ocenimy stan techniczny, wizualny, jak i prawny oglądanej nieruchomości.

Jeżeli będziesz zdecydowany, przystąpimy w Twoim imieniu do negocjacji i zebrania wszystkich niezbędnych dokumentów, po umówienie spotkania w sprawdzonej kancelarii notarialnej. W umowie zostaje ustalony termin przekazania nieruchomości.

Pomożemy z protokołem zdawczo – odbiorczy i nadzorujemy przekazanie nieruchomości.

Checked (default)

Zakup nieruchomości jest dużym przedsięwzięciem, dlatego dobieramy nieruchomość pod Ciebie, a nie Ciebie do nieruchomości. Mamy taką możliwość dzięki naszym ofertom na wyłączność i stałej współpracy z innymi biurami.

Checked (default)

Prezentacje nieruchomości przeprowadzamy w dogodnych terminach, szanując Twój czas i obowiązki. Rzetelnie wykonujemy swoją pracę, dlatego odpowiedzmy na każde pytanie czy wątpliwość. Odciążymy Cię w każdym aspekcie, dzięki czemu zakup nowej nieruchomości będzie przyjemnością i niemalże czystą formalnością.

Checked (default)

Do tej pory wsparliśmy zakup setek Klientów, ciesząc się nienaganną opinią na rynku nieruchomości. Dziękujemy za zaufanie!