Zarządzanie najmem

Zarządzanie najmem wymaga sporej ilości czasu i energii, na którą nie wszyscy jesteśmy sobie w stanie pozwolić – dla tych Właścicieli oferujemy usługę zarządzania najmem.

W szybkiej, dynamicznej codzienności monitorowanie najmu i dbałość o każdy detal może wydawać się czasochłonne. Aby utrzymać najem na odpowiednio wysokim poziomie – warto zdecydować się na usługi sprawdzonego biura nieruchomości.

Co to oznacza w praktyce? Dzięki naszej pomocy – Klienci nie muszą martwić się przygotowaniem mieszkania pod najem, wizytami zainteresowanych osób, podpisaniem umowy, kontaktem z najemcą ani opłacaniem rachunków. Powierzając nam swoje mieszkanie – możesz być pewien, że cały proces zarządzania najmem odbędzie się według Twoich wytycznych, a mieszkanie będzie w świetnym stanie. Zajmiemy się także naprawami i wymianami sprzętów.

Zarządzanie najmem to również doskonałe rozwiązanie dla osób, przebywających na co dzień za granicą. Dodatkowo zapewniamy naszym klientom gwarancję zapłaty czynszu – nie trzeba już się martwić nieterminowymi wpłatami.