Strona testowa

Sprzedaż

Posiadasz działkę, dom lub mieszkanie na sprzedaż, ale nie wiesz od czego zacząć? Trafiłeś w odpowiednie miejsce – sprzedaż nieruchomości to proces wymagający przemyślanych i konkretnych działań. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy profesjonalną i kompleksową usługę pośrednictwa sprzedaży nieruchomości.
Naszym zadaniem jest, aby jak najwięcej potencjalnych nabywców dowiedziało się o Twojej nieruchomości. Dzięki temu szansa na sprzedaż rośnie. Znajomość lokalnego rynku oraz stała baza klientów również wpływają na szybszą i skuteczniejszą transakcję. Z nami szybko dotrzesz do wyselekcjonowanych odbiorców, poszukujących właśnie Twojej nieruchomości.

PROCES SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCI KROK PO KROKU

1

2

3

4

Na pierwszym spotkaniu poznajemy się i rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach. Zanim ułożymy strategię, chcemy poznać nieruchomość od strony wizualnej, jak i prawnej, aby proces sprzedaży był szybki, precyzyjny i efektywny. Wskażemy niezbędne dokumenty do wszelkich czynności oraz omówimy następne kroki i działania.

Kolejnym etapem jest przygotowanie nieruchomości do zdjęć oraz spaceru 3D. Podpowiemy, jak ma wyglądać przestrzeń, aby wydobyć z niej wszystkie walory i potencjał. Materiały wykonujemy przy wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu, który pozwala dokładnie uchwycić pomieszczenie i jego charakterystykę.

Tworzymy ofertę, którą przedstawiamy naszym klientom i wysyłamy na portale ogłoszeniowe.  Przygotowujemy się na spotkania z potencjalnymi klientami i prezentację Twojej nieruchomości. Pamiętaj, że o każdym etapie działań będziesz informowany na bieżąco!

Gdy dojdzie do zainteresowania Twoją ofertą, informujemy Cię o potencjalnym kupującym i jego warunkach. Doradzamy i negocjujemy, ale ostateczna decyzja należy do Ciebie. W momencie jej podjęcia, przygotujemy umowę przedwstępną, w której są zawarte wszelkie regulacje i informacje dotyczące transakcji.  Zajmiemy się przygotowaniem kompletnej dokumentacji oraz ustaleniem szczegółów umowy końcowej – akt sprzedaży podpiszemy w sprawdzonej kancelarii notarialnej.

Checked (default)

Nie masz czasu na zajęcie się usterkami, które wpływają na wartość nieruchomości? W razie potrzeby naprawimy wszystko za Ciebie. Dzięki współpracy z profesjonalistami w branży,  możemy szybko odświeżyć, pomalować lub posprzątać mieszkanie.

Checked (default)

Zaufaj naszej jakości – umów się na bezpłatną konsultację i zobacz jak łatwa, szybka i przyjemna może być sprzedaż Twojej nieruchomości!

Checked (default)

Oddając nieruchomość w nasze ręce możesz liczyć na pełne zaangażowanie, przebieg transakcji zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, sprawną komunikację oraz fachowe doradztwo. Dbamy o Twój czas i komfort, ale przede wszystkim o bezpieczeństwo transakcji. Lata pracy na rynku oraz zdobyta podczas nich wiedza i doświadczenie – pozwalają na kompleksowość działań, zawsze w trosce o dobro Klienta.