Apartament 115 m2 w samym centrum Sopotu

Sopot , ul. gen. Stanisława Fiszera

Opis

Klimatyczny apartament zlokalizowany przy ul. Fiszera w Sopocie Dolnym, w odległości zaledwie 300 metrów od najsławniejszej ulicy w Sopocie, Monte Cassino oraz sopockiej plaży.

Nieruchomość posiada dwa oddzielne wejścia. Natomiast apartament idealnie funkcjonuje jako całość co czyni go bardziej przestronnym. Składa się z:
– dwóch pokoi,
– dwóch sypialni,
– dwóch łazienek,
– dwóch kuchni,
– przedpokoju.

Wysokość pomieszczeń to 3,30cm co sprawia, iż wnętrza są jasne, słoneczne i pełne światła dziennego.

W Dolnym Sopocie, 350 metrów od plaży i 300 metrów od głównej alei spacerowej ul. Bohaterów Monte Cassino. Lokalizacja znakomita – w samym centrum Sopotu – blisko morza, molo i wszelkich atrakcji nadmorskiego kurortu: restauracji, klubów, butików, kina, teatru. Wszystko w odległości 5-minutowego spaceru. Bliskość dworca kolejowego z przystankiem Szybkiej Kolei Miejskiej SKM to duży atut – mieszkając tu nie ma potrzeby posiadania samochodu.

Wyjątkowe położenie Sopotu i bliskość głównych arterii komunikacyjnych, sprawia że w szybki i wygodny sposób możemy znaleźć się w wybranym miejscu Trójmiasta co daje nieograniczone możliwości korzystania z uroków jakie oferuje cała aglomeracja trójmiejska. Dlatego Sopot jest doskonałym miejscem do życia, pracy i spędzania wolnego czasu.

Cena najmu – 6000 zł
Czynsz – ok 400 zł

Mieszkanie dostępne od września.

Zapraszam na prezentację.

  • ID: 10713
  • Opublikowano: 31 sierpnia 2023
  • Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2024
  • Wyświetleń: 231