Mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji – Reda

Reda , ul. Floriana Ceynowy

Opis

Na sprzedaż dwustronne, słoneczne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 73,58m², zlokalizowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym znajdującym się w atrakcyjnej lokalizacji Redy przy ulicy Ceynowy. Mieszkanie dwustronne o ekspozycji północny-wschód / południowy-zachód.

Lokal składa się z:
– pokoju dziennego,
– sypialni 1,
– sypialni 2,
– sypialni 3,
– kuchni,
– łazienki,
– wc,
– przedpokoju.

Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi balkon oraz przynależą: piwnica o pow. ok 9m² i komórka lokatorska o pow. ok 2m².

Mieszkanie jest zadbane i w bardzo dobrym stanie technicznym, możliwe do przekazania umeblowane (z drobnymi wyjątkami). Remont mieszkania został przeprowadzony w 2015 roku. Dzięki dwustronnej ekspozycji mieszkanie jest jasne i bardzo słoneczne.

Mieszkanie znajduje się w budynku wielorodzinnym z 1993 roku, w którym w 2021 roku została wyremontowana klatka schodowa. Mieszkańcy mogą korzystać z wózkarni oraz pomieszczeń przeznaczonych na suszarnie znajdujących się w części wspólnej. W okolicy budynku znajduje się dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych, boisko, plac zabaw oraz siłownia zewnętrzna.

Budynek zlokalizowany jest w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu lasu, jednocześnie przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej oraz jest oddalony od hałaśliwego centrum, co gwarantuje spokój.

Spacerem dojdziemy m.in. do:
– lasu 8min.,
– Żabki 1min.,
– Lidla 3min.,
– Biedronki 10min.,
– delikatesów mięsnych 3min.,
– Rossmanna 4min.,
– pizzerii 1min.,
– apteki 4min.,
– przychodni zdrowia 7min.,
– przystanku autobusowego 5min.,
– SKM Reda 7min.,
– żłobka 3min.,
– przedszkola 5min.,
– szkoły podstawowej 2min.,
– liceum 9min.,
– Aquaparku 10min.

 

Do centrum Gdyni dojedziemy samochodem w 30 minut, a do plaży w Mechelinkach zaledwie w 20 minut.

Virtual tour

  • ID: 8790
  • Opublikowano: 31 maja 2023
  • Ostatnia aktualizacja: 2 sierpnia 2023
  • Wyświetleń: 67