Mieszkanie w wysokim standardzie z garderobą

Gdynia Mały Kack, ul. Kameralna

Opis

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m2 na trzecim (ostatnim) piętrze trzykondygnacyjnego budynku z roku 2018 – osiedle Bernardowo Park 2 – deweloper J.W. Construction.

Osiedle składa się z kameralnych czterokondygnacyjnych budynków. Osiedle jest ogrodzone, monitorowane i całodobowo chronione.
Bernadowo Park 2 powstało w zacisznej okolicy Gdyni, blisko naturalnych, zielonych terenów. Po sąsiedzku deweloper zakończył kilka lat wcześniej budowę Osiedla Leśnego.
Otulina Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego zapewnia komfort życia osobom, które prowadzą aktywny tryb życia i czują potrzebę kontaktu z naturą. Niedaleko stąd na przykład na Polanę Bernadowską, gdzie mieści się stadnina koni. Osiedle położone jest blisko najważniejszych dróg, które łączą całe Trójmiasto. Szybko można stąd wyjechać w stronę centrum Gdyni, a także wyjechać na Obwodnicę Trójmiasta, a dalej na autostradę czy na lotnisko.

Na powierzchnię mieszkania składa się:
– salon z aneksem kuchennym,
– garderoba z pojemną szafą,
– sypialnia,
– łazienka,
– duży taras,
– przedpokój. 

Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty. Do mieszkania przynależy również komórka lokatorska oraz miejsce postojowe w hali garażowej.
Na terenie osiedla znajduje się park z boiskiem, miejscem do grill’a, placem zabaw, siłownią zewnętrzną, ścieżkami spacerowymi.

Lokalizacja:
Okolica bardzo spokojna, z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie bardzo dobrze skomunikowana. Łatwy dojazd do centrum Gdyni, Sopotu, Obwodnicy Trójmiejskiej (około 10 minut). Blisko przystanki autobusowe i przystanek PKM. W pobliżu pełna infrastruktura osiedlowa – punkty handlowo-usługowe, siłownie, basen, sklepy.

Opłaty:
3000 zł + czynsz + prąd
Miejsce parkingowe w hali oraz komórka lokatorska: 300 zł

Virtual tour

  • ID: 12791
  • Opublikowano: 2 lutego 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 23 lutego 2024
  • Wyświetleń: 58