Słoneczne, dwustronne mieszkanie blisko morza

Gdańsk Brzeźno, ul. Władysława Broniewskiego

Opis

Na sprzedaż słoneczne, dwustronne, czteropokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 73,40m², zlokalizowane na czwartym piętrze w zadbanym, kameralnym bloku znajdującym się w doskonałej lokalizacji Gdańska Brzeźna. Ekspozycja lokalu wschodnio-zachodnia. Odległość do plaży to zaledwie 8 minut spacerem przez Park Brzeźnieński.

Lokal składa się z:
– w pełni wyposażonej kuchni,
– pokoju dziennego wyposażonego w skórzane, rozkładane: kanapę oraz dwa fotele, szafkę tv oraz telewizor,
– sypialni 1 wyposażonej w skórzane łóżko sypialniane,
– sypialni 2 wyposażonej w szafę w zabudowie,
– sypialni 3,
– łazienki z prysznicem oraz wanną,
– wc,
– przedpokoju.

Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi słoneczny balkon o pow. ok 6m oraz przynależą dwie komórki lokatorski o pow. ok 6m² i 3m².

Mieszkanie jest zadbane i w bardzo dobrym stanie technicznym – gotowe do wprowadzenia się. W całym mieszkaniu zostało zamontowane oświetlenie ledowe, dębowe drzwi, a w pokoju dziennym dębowa podłoga. W cenie zostanie przekazane umeblowanie, duże i małe AGD oraz pełne wyposażenie kuchni (garnki, talerze i sztućce). W 2019 roku został przeprowadzony remont generalny z wymianą instalacji elektrycznej oraz hydraulicznej. Została również wykonana dodatkowa izolacja od dachu, dzięki której latem w mieszkaniu panuje przyjemny chłód, a zimą koszty ogrzewania są niższe. W 2022 roku zostało wykonane uszczelnienie okien, a na szybach w pokoju dziennym została położona folia lustrzana, która chroni przed słońcem.

Mieszkanie znajduje się w kameralnym i zadbanym bloku z 1990 roku. Budynek został docieplony, odnowiono elewację, przeprowadzono remont dachu, wentylacji oraz klatki schodowej. Przy budynku znajduje się dużo ogólnodostępnych miejsc parkingowych.

Ogromnym atutem mieszkania jest jego położenie, zaledwie 8 min. spacerem do plaży i 6 min. spacerem do parku. Mieszkanie zlokalizowane jest w malowniczym otoczeniu przyrody, przy rozwiniętej infrastrukturze handlowo-usługowej oraz jest oddalone od hałaśliwego centrum, co gwarantuje spokój.

Spacerem dojdziemy m.in. do:
– plaży 8 min.,
– parku 6 min.,
– Molo 21min.,
– Żabki 8min.,
– Sklepu spożywczego 4min.,
– Biedronki 10min.,
– Pizzerii 3min.,
– Kawiarni 6min.,
– Apteki 5min.,
– Przystanku autobusowego 6min.,
– Liceum 7min.,
– Szkoły podstawowej 14min.,
– Przedszkola 12min.

Do centrum Gdańska dojedziemy samochodem zaledwie w 12 minut, a do Sopotu w 16 minut.

  • ID: 10053
  • Opublikowano: 18 lipca 2023
  • Ostatnia aktualizacja: 19 listopada 2023
  • Wyświetleń: 183