Przestronne mieszkanie Piecki Migowo

Gdańsk Piecki-Migowo, al. Aleja Pawła Adamowicza
890.865zł

Opis

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania z rynku pierwotnego w dzielnicy Piecki Migowo. Jest to mieszkanie czteropokojowe na 2 piętrze o powierzchni 77,12 m2 w cenie 890 865 zł.

Funkcjonalny układ pomieszczeń obejmuje:
– Pokój dzienny z aneksem kuchennym 27,52 m2
– Trzy pokoje 10,49 m2; 10,49 m2 ; 12,01 m2
– Dwie łazienki 4,92 m2 i 3,04 m2
– Korytarz 8,65 m2
– Słoneczny balkon 8,08 m2

Do mieszkania przynależy :
– miejsce w hali garażowej w cenie 35 000 zł
– komórka lokatorska lub pomieszczenie na jednoślad w cenie 4 500 zł/m2

Osiedle jest usytuowane na granicy Moreny i Jasienia oferując doskonałą kombinację wygodnej infrastruktury i urokliwego otoczenia.

W zasięgu ręki znajdują się centra handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz liczne restauracje, zapewniając wygodne życie codzienne. Dodatkowo na terenie osiedla planowane są sklepy, punkty usługowe i przytulne kawiarnie, które będą ułatwieniem dla mieszkańców.

Doskonały dostęp do komunikacji publicznej. Bez względu na preferencje podróżowania, znajdziesz tu dogodne rozwiązanie. Przystanki tramwajowy i autobusowy są tuż obok, zapewniając szybki dostęp do centrum Gdańska oraz innych dzielnic. Nowe osiedle znajduje się blisko głównych arterii komunikacyjnych miasta.
A dla entuzjastów aktywnego trybu życia – nowe ścieżki rowerowe biegnące przy inwestycji umożliwią przyjemne i bezpieczne podróże rowerowe. A bliskość przystanków PKM oraz obwodnicy to kolejne atuty tej lokalizacji, które ułatwią podróże po całym mieście.

Mała architektura harmonijnie wkomponowana w przestrzeń osiedla, liczne ławki oraz skwery wyposażone w stojaki rowerowe zapraszają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dla miłośników długich spacerów, biegania czy nordic walkingu czekają atrakcyjne tereny krajoznawcze, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie, oraz malownicze szlaki turystyczne, które prowadzą do pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Termin oddania inwestycji 30.06.2025r. W ofercie również inne etapy oraz mieszkania.

Nie zwlekaj dłużej! Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej szczegółów na spotkaniu i zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie! 

  • ID: 13933
  • Opublikowano: 15 kwietnia 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2024
  • Wyświetleń: 60