Nowy apartament z ogródkiem, centrum Gdańska

Gdańsk Śródmieście, ul. Angielska Grobla
1.700.000zł

Opis

Mieszkanie w wysokim standardzie znajdujące się na nowym osiedlu „Angielska Grobla” zbudowanym przez dewelopera PB Górski.

Lokal mieszkalny znajduje się na parterze i przynależy do niego ogródek o powierzchni około 60 m2. Nieruchomość jest świetną inwestycją gotową na najem krótkoterminowy jak i długoterminowy, jest w pełni wykończona i sprzedawana wraz z meblami i wyposażeniem.  

Mieszkanie składa się z:
– salonu z aneksem kuchennym,
– sypialni, 
– pokoju,
– łazienki,
– pomieszczenia gospodarczego/pralni (z możliwością przerobienia na WC),
– przedpokoju,
– ogródka. 
Dodatkowo do mieszkania przynależy dodatkowo płatne miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska (dodatkowo płatne). 

Lokalizacja:
W bliskiej odległości od apartamentu znajduje się Motława z gdańską mariną, a także Filharmonia Bałtycka, Żuraw oraz ulica Długa. Topowa lokalizacja Trójmiasta – historyczne centrum Gdańska. W okolicy mieszczą się liczne restauracje, sklepy, szkoły oraz ośrodki zdrowia. Położenie apartamentów gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej. Spacer na ul. Długą zajmuje 5 minut – restauracje, kultura, sklepy w zasięgu ręki.

Osiedle:
Inwestycja wybudowana przez dewelopera PB Górski powstaje bardzo blisko Starówki, co zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do szerokiej oferty rozrywkowej i kulturalnej. Blisko stąd także do gdańskiej mariny i najważniejszych zabytków miasta.

W ramach inwestycji powstają trzy kwartały budynków, tworzące jeden duży prostokąt, w którym znajdą się trzy atria. Budynki będą miały siedem kondygnacji, w parterze jednego z nich przewidziane są ogólnodostępne usługi. Ze względu na lokalizację inwestycji jej standard ma być podwyższony. Elewacje wykańczane są okładzinami ceramicznymi, szlachetnym tynkiem i blachą.

Przez osiedle przechodzi ciąg pieszo-jezdny, wzdłuż niego zlokalizowane są lokale usługowe, elementy małej architektury, wewnątrzosiedlowa zieleń. Budynki nie są ogrodzone, wydzielone zostały jedynie części przeznaczone do użytku mieszkańców (np. place zabaw dla dzieci).

Cena:
1 700 000 zł
Miejsce postojowe i komórka lokatorska 60 000 zł
Czynsz średnioroczny około 950 zł 

  • ID: 12721
  • Opublikowano: 30 stycznia 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 30 stycznia 2024
  • Wyświetleń: 99