Nadmorski apartament na Wyspie Sobieszewskiej

Gdańsk Sobieszewo, ul. Nadwiślańska
783.500zł

Opis

Radomski Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo oddaną do użytku nieruchomość w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Trójmiasta.

Apartament o pow. 35,23m2 zlokalizowany jest na parterze i składa się z dwóch otwartych pokoi oraz łazienki. Wschodnia ekspozycja sprawia, iż mieszkanie jest ciepłe oraz nasłonecznione.
Zostało zaprojektowane i wykończone z dbałością o najmniejsze detale. Przestrzeń jest jasna i przytulna, a wyposażenie w wysokim standardzie. Do mieszkania przynależy ogródek, który gwarantuje prywatne miejsce na wypoczynek w nadmorskim klimacie.

Mieszkanie zlokalizowane na kameralnym osiedlu, z niewielką odległością od plaży, rzeki, morza, a także lasu. W pobliżu znajdują się również wszelkie potrzebne do codziennego życia udogodnienia tj. sklepy, przystanek autobusowy, czy też poczta.
Jest to idealne miejsce dla osób chcących oderwać się od gwarnego miasta, pozostając równocześnie w zasięgu ręki do wszelkich jego udogodnień.

Wyspa Sobieszewska to prężnie rozwijająca się dzielnica Gdańska, gwarantująca poczucie spokoju i bliskości z naturą. Dzięki doskonałemu położeniu trasa do centrum jest zaledwie 20 minutową podróżą samochodem.

To wszystko sprawia, że mieszkanie jest idealnym miejscem do zamieszkania, jak i inwestycji.

Zapraszam do kontaktu. 

  • ID: 14389
  • Opublikowano: 20 maja 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2024
  • Wyświetleń: 58