Mieszkanie z dużym balkonem dostępne od zaraz

Gdańsk Jasień, ul. Turzycowa

Opis

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 51 m2 w dzielnicy Gdańsk Jasień przy ulicy Turzycowej.  Apartament znajduje się w inwestycji Astra Park, realizowanej przez dewelopera Activia.

ASTRA PARK to zespół ośmiu budynków wyposażonych w windy, komórki lokatorskie, schowki, oraz podziemne hale garażowe. Inwestycja Astra Park od strony północnej graniczy z nowymi osiedlami mieszkaniowymi. Zachodnia część osiedla położona jest bezpośrednio przy ul. Turzycowej, w drugiej linii zabudowy od ulicy Jabłoniowej, zapewniającej szybki dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, Gdańska Głównego oraz centrum Wrzeszcza.
Dojazd do centrum z tej lokalizacji możliwy jest autobusami. W pobliżu jest także linia tramwajowa. 

Na powierzchnię mieszkania składa się:
– salon,
– kuchnia,
– sypialnia,
– łazienka
– przedpokój,
– duży balkon.

Apartament jest w pełni wyposażony i umeblowany.
W salonie znajduje się duża, rozkładana kanapa, telewizor, szafka. W pełni wyposażona kuchnia – płyta indukcyjna, piekarnik, zmywarka, lodówka, szafki. W sypialnia dwuosobowe, wygodne łóżko, pojemna szafa. W łazience znajduje się prysznic, umywalka, szafki. W przedpokoju duża, zabudowana szafa.
Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w hali garażowej. Apartament ze względu na swoją eskpozycję jest bardzo ciepły i nasłoneczniony.

Lokalizacja:
Pełna struktura usługowo – handlowa, sklepy, piekarnie, apteki, markety. Przystanki komunikacji miejskiej – autobusowe i tramwajowe, dzięki którym w łatwy i szybki sposób dostaniemy się w kierunku Wrzeszcza czy też Śródmieścia. Liczne tereny zielone i rekreacyjne zachęcają do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu.

Opłaty:

2700 + czynsz + prąd
Miejsce parkingowe w hali garażowej 200 zł

Virtual tour

  • ID: 13693
  • Opublikowano: 26 marca 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 10 kwietnia 2024
  • Wyświetleń: 66