Mieszkanie w malowniczej okolicy Moreny

Gdańsk Morena Piecki-Migowo, al. Aleja Pawła Adamowicza
677.463zł

Opis

Radomski nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu kolejną, nieprzeciętną ofertę mieszkania znajdującego się na pograniczu Jasienia i Moreny. 

Lokal dzieli się na 3 pokoje o łącznej powierzchni 57,29 m2. W mieszkaniu znajdują się dwie sypialnie (10,59 m2 i 11,09 m2), łazienka (5,14m2) i WC (1,81 m2). A także pokój dzienny z aneksem (21,65 m2), z którego jest bezpośrednie wyjście na balkon. Całość dopełnia przedpokój z miejscem na szafę w zabudowie. To usytuowane na pierwszym piętrze mieszkanie, dzięki wschodniej ekspozycji może być marzeniem każdego, komu zależy na pięknym, wschodzącym świetle dziennym. Podczas upalnego lata, jest to także gwarancją zachowania przyjemnej wewnętrznej temperatury. 

Lokalizacja nieruchomości jest jej nieodłącznym atutem. Z zachowaniem wszelkich potrzebnych miejskich udogodnień, życie tutaj może być prowadzone, w popularnym dziś stylu – slow life. W najbliższej okolicy znajdują się miejsca rekreacyjne, takie jak: urokliwe stawy i parki czy stadniny konne i korty do squasha. Liczne szlaki turystyczne w pobliskim Trójmiejskim Parku Krajobrazowym, z pewnością zadowolą wielbicieli dłuższych wycieczek, spacerów z psem oraz nordic walkingu. W niedalekiej odległości znajdują się również centra handlowe, przychodnie, szkoły, restauracje, siłownie. 
Bliskość przystanków PKM, jak i obwodnicy to także ogromna zaleta.

Niewątpliwie jest to oferta, która nie zdarza się często.

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • ID: 15488
  • Opublikowano: 9 lipca 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2024
  • Wyświetleń: 30