Mieszkanie w świetnej lokalizacji 5 min do Centrum

Gdańsk Siedlce, ul. Kartuska

Opis

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe przy ul. Kartuskiej 139 – w rejonie ul. Goszczyńskiego i Zakopiańskiej. Istnieje możliwość wydzielenia trzeciego pokoju poprzez zmianę aranżacji jadalni. 

Lokal mieszkalny doskonale nadaje się do zamieszkania dla rodziny jak i na cele inwestycyjne – bliskość Śródmieścia pozwala zarówno na najem krótkoterminowy, jak i długoterminowy. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, lokale usługowe oraz komunikacja miejska.

Nieruchomość jest idealna dla inwestora. Większość w kamienicy pozwala na decydowanie o przyszłości budynku i decyzyjny głos odnośnie zmian i remontów. Lokal świetnie nadaje się także do prowadzenia działalności gospodarczej (np. biuro, kancelaria, studio tatuażu). 

Mieszkanie własnościowe z KW.

Lokal mieszkalny składa się z:
– salonu,
– sypialni,
– kuchni z jadalnią,
– łazienki,
– WC,
– pomieszczenia gospodarczego (wraz z pralką),
– przedpokoju.

Parking dla mieszkańców ogólnodostępny pod budynkiem oraz prywatny z tyłu budynku. Dodatkowo do nieruchomości przynależy teren na tyłach budynku (m.in. pomieszczenie gospodarcze).

Ogrzewanie – w zależności od potrzeb można korzystać z kominka, ogrzewania podłogowego (salon) lub grzejników olejowych. 

Cena: 599 000 zł
Czynsz: 680 zł

Virtual tour

  • ID: 15112
  • Opublikowano: 21 czerwca 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2024
  • Wyświetleń: 103