Eksluzywny apartament dwupokojowy – Garnizon

Gdańsk Strzyża, ul. Bolesława Leśmiana

Opis

Mieszkanie dostępne od 20.09

Do wynajęcia ekskluzywny apartament o powierzchni 42m2 zlokalizowany przy ul. Leśmiana na osiedlu Garnizon. Proponowane mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze siedmiokondygnacyjnego budynku z windą.

Garnizon to nazwa wielofunkcyjnego kompleksu realizowanego na obszarze dawnych koszarów wojskowych we Wrzeszczu. W ramach całego przedsięwzięcia powstaje nowy, ciekawy obszar miasta wypełniony handlem, biurami oraz mieszkaniami. Mieszkańcy osiedla mają wygodny dostęp do wielu urokliwych kawiarni, pubów i różnorodnych restauracji, w których można przyjemnie spędzić wolny czas. Targ z ekologiczną żywnością, obiekty rekreacyjno-sportowe, jak i te związane ze sztuką i kulturą zaspokoją potrzeby użytkowników Garnizonu związane z rozwojem osobistym i zdrowym stylem życia.

Na powierzchnię mieszkania składa się:
– salon z aneksem kuchennym,
– sypialnia,
– łazienka,
– przedpokój.

Mieszkanie zostało wykończone w bardzo wysokim standardzie i jest w pełni wyposażone i umeblowane. W salonie kanapa, stolik kawowy, stół z kompletem krzeseł. W kuchni płyta indukcyjna, piekarnik, lodówka, zmywarka, czajnik. W sypialni wygodne, dwuosobowe łóżko oraz pojemna szafa. Bezpośrednio z salonu jest wyjście na słoneczny balkon.

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w hali garażowej.

Cena wynajmu:
3700 zł + czynsz + prąd rozliczany wg zużycia
Miejsce postojowe 200 zł
Wymagana kaucja zwrotna 4500 zł

Virtual tour

  • ID: 10851
  • Opublikowano: 13 września 2023
  • Ostatnia aktualizacja: 21 września 2023
  • Wyświetleń: 29