Atrakcyjne mieszkanie na Morenie

Gdańsk Piecki-Migowo, al. Aleja Pawła Adamowicza
693.000zł

Opis

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania z rynku pierwotnego w dzielnicy Piecki Migowo. Jest to mieszkanie trzypokojowe na 1 piętrze o powierzchni 57,63 m2 w cenie 693 000 zł.

Funkcjonalny układ pomieszczeń obejmuje:
– Pokój dzienny z aneksem kuchennym 24,70 m2
– Pokój 10,70 m2
– Pokój 11,33 m2
– Łazienka 4,92 m2
Przedpokój 5,98 m2
– Balkon 6,24 m2

Do mieszkania przynależy :
– miejsce w hali garażowej w cenie 35 000 zł
– komórka lokatorska w cenie 4 500 zł/m2

Mieszkanie będzie gotowe do odbioru 30.06.2024r.!

Osiedle jest usytuowane na granicy Moreny i Jasienia oferując doskonałą kombinację wygodnej infrastruktury i urokliwego otoczenia.

W zasięgu ręki znajdują się centra handlowe, szkoły, przedszkola, przychodnie oraz liczne restauracje, zapewniając wygodne życie codzienne. Dodatkowo na terenie osiedla planowane są sklepy, punkty usługowe i przytulne kawiarnie, które będą ułatwieniem dla mieszkańców.

Doskonały dostęp do komunikacji publicznej. Bez względu na preferencje podróżowania, znajdziesz tu dogodne rozwiązanie. Przystanki tramwajowy i autobusowy są tuż obok, zapewniając szybki dostęp do centrum Gdańska oraz innych dzielnic. Nowe osiedle znajduje się blisko głównych arterii komunikacyjnych miasta.
A dla entuzjastów aktywnego trybu życia – nowe ścieżki rowerowe biegnące przy inwestycji umożliwią przyjemne i bezpieczne podróże rowerowe. A bliskość przystanków PKM oraz obwodnicy to kolejne atuty tej lokalizacji, które ułatwią podróże po całym mieście.

Mała architektura harmonijnie wkomponowana w przestrzeń osiedla, liczne ławki oraz skwery wyposażone w stojaki rowerowe zapraszają do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu.

Dla miłośników długich spacerów, biegania czy nordic walkingu czekają atrakcyjne tereny krajoznawcze, usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie, oraz malownicze szlaki turystyczne, które prowadzą do pobliskiego Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

Nie zwlekaj dłużej! Skontaktuj się z nami już dziś, aby poznać więcej szczegółów, obejrzeć i zarezerwować swoje wymarzone mieszkanie! 

  • ID: 13929
  • Opublikowano: 15 kwietnia 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 24 kwietnia 2024
  • Wyświetleń: 185