Apartament premium w spokojnej dzielnicy Gdańska

Gdańsk Suchanino, ul. Cygańska Góra
889.218zł

Opis

Radomski nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu świeżo oddany do użytku apartament w jednej z najbardziej zielonych dzielnic Gdańska. 

Nieruchomość składa się z łazienki, przedpokoju, sypialni oraz salonu z aneksem kuchennym na łączne 44,91m2. Wykończenie lokalu, jak i części wspólnej, najwyższej jakości materiałami sprawia, iż codzienne użytkowanie staje się przyjemnością. Wschodnia ekspozycja daje dużo światła i wyższą temperaturę w godzinach przed popołudniowych. Mieszkanie będzie nagrzewać się od rana, aby przez resztę dnia pozostać w cieniu. Dzięki takiemu usytuowaniu okien nieruchomość nie przegrzewa się oraz nie panuje w nim niekomfortowy zaduch. Zapewnione w budynku zostały także wszelkie środki bezpieczeństwa tj. kontrola dostępu i monitoring.

Znakomite rozmieszczenie budynku na mapie Gdańska, daje nieskończone możliwości spędzania wolnego czasu. Dłuższy spacer, trening, czy też przejażdżka rowerowa w bezpośrednio przylegającym parku mogą stać się codziennością. 
Lokalizacja ta charakteryzuje się także świetnym skomunikowaniem. Do Śródmieścia i Głównego Miasta można dojechać w kilka minut (2,5 km), podobną odległość dzieli Wrzeszcz. W promieniu kilkuset metrów dostępne są: szkoła, markety, apteka, pasaż handlowy bądź siłownia. 

Jest to idealne miejsce na stworzenie własnego domowego zacisza. 

Serdecznie zapraszam do kontaktu!

  • ID: 15345
  • Opublikowano: 3 lipca 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 10 lipca 2024
  • Wyświetleń: 38