Apartament na Chmielnej

Gdańsk Śródmieście, ul. Chmielna
999.000zł

Opis

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w samym centrum Gdańska na ul. Chmielnej, w inwestycji „Chmielna Park”, wybudowanej przez popularnego dewelopera INPRO.

Budynek nie posiada żadnych barier w postaci schodów, zarówno z pozycji klatki wejściowej, jak też wejścia z garażu. Dla zagwarantowania mieszkańcom pełnego spokoju i poczucia bezpieczeństwa, na parterze budynku A zainstalowano służbę ochrony.

Mieszkanie o powierzchni około 47m2 składa się z:
– przedpokoju,
– salonu,
– otwartej kuchni,
– sypialni,
– łazienki,
– balkonu.
Do dyspozycji jest również prywatne miejsce postojowe w hali garażowej, w cenie: 70 000 zł (zakup obligatoryjny).

Lokalizacja:
Chmielna Park, usytuowane na urokliwej Wyspie Spichrzów, reprezentuje nowoczesną architekturę, bliskość do wody oraz bogactwo udogodnień charakterystycznych dla życia w centrum miasta. Sąsiedztwo zabytkowej starówki dodaje prestiżu tej lokalizacji, przyciągając nie tylko mieszkańców, ale także firmy, które poszukują wyjątkowego otoczenia dla swoich biur i punktów usługowych.

Osiedle:
Chmielna Park stanowi osiedle usytuowane centralnie w historycznym sercu Gdańska, otoczone zarazem bujną zielenią drzew i spokojem wód. Zapewnia ono wszystkie niezbędne elementy do komfortowego, bezpiecznego oraz urokliwego życia.

Cena:
970 000 zł
Czynsz średnioroczny około 600 zł

  • ID: 12709
  • Opublikowano: 30 stycznia 2024
  • Ostatnia aktualizacja: 22 lutego 2024
  • Wyświetleń: 77