Nowe mieszkanie dwupokojowe- Gdańsk Łostowice

Mieszkanie na wynajem
2 500 PLN , Pow. 43 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
43 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice , Ofiar Grudnia 70
Rok budowy:
2022
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
968544
Cena za m2:
58 PLN
Na wynajem dwa podobne do siebie mieszkania w inwestycji "Więcej" dewelopera Robyga, ul. Ofiar Grudnia '70.

Mieszkanie dwupokojowe składa się z:
- salonu,
- kuchni,
- sypialni,
- łazienki,
- przedpokoju.


LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone w cichym i kameralnym miejscu. W najbliższym otoczeniu mamy pełne zaplecze handlowo-usługowe, przedszkole, szkołę podstawową a także liczne place zabaw. Dobrze skomunikowane z trójmiejską obwodnicą. W odległości 150 m. od nieruchomości położony jest przystanek autobusowy z którego możemy dostać się do centrum Gdańska. Wokół dużo zieleni, ścieżki rowerowe, korty tenisowe, siłownia.

OSIEDLE:
Na osiedlu położonym na Łostowicach powstało 6 małych, nowoczesnych budynków. Przestronne, słoneczne mieszkania o ponadstandardowej wysokości i dużych balkonach oraz miejsca do relaksu, w tym urządzenia rekreacyjne i miejsce na grilla z przyjaciółmi, zadowolą każdego, dla kogo ważna jest wygoda i czas dla siebie i znajomych. Okoliczne tereny zielone sprzyjają utrzymaniu dobrej kondycji, zaś ciekawe place zabaw to argument dla młodych rodziców. Dodatkowym atutem dla osób mobilnych, które poruszają się po całym Trójmieście jest lokalizacja blisko Obwodnicy oraz ważnego węzła komunikacyjnego.

Dzięki bliskości Obwodnicy Trójmiasta i węzła komunikacyjnego sprawnie i szybko dojedziesz do centrum miasta, ale też do miast przyległych do Gdańska. Dodatkowym udogodnieniem nie tylko dla kierowców będzie pobliska ul. Nowa Świętokrzyska, w ramach której zostanie rozbudowana komunikacja miejska.


Cena:
2 500 zł + czynsz ok. 450 zł
Miejsce parkingowe 100 zł/msc
3 000 zł kaucja

Nieprawidłowy adres E-mail