Nowe mieszkanie trzypokojowe - Łostowice

Mieszkanie na sprzedaż
489 000 PLN , Pow. 54,07 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,07 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Łostowice , Pastelowa
Rok budowy:
2024
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
242749
Cena za m2:
9 044 PLN
Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem zlokalizowanie na 2-gim piętrze, w czteropiętrowym budynku wielorodzinnym na nowoczesnym osiedlu w spokojnej i zielonej części Gdańska. Ekspozycja lokalu zachodnia, termin odbioru mieszkania czerwiec 2024r.


Lokal składa się z:
- salon z aneksem kuchennym,
- sypialnia 1,
- sypialnia 2,
- łazienka,
- przedpokój.

Dodatkowo w skład nieruchomości wchodzi balkon.

Cena miejsca postojowego w hali garażowej 30 000PLN
Cena miejsca postojowego naziemnego 15 000PLN.
Cena m² komórki lokatorskiej: 2 000PLN.

W lokalu zamontowane zostały drzwi antywłamaniowe oraz system eHome control, dzięki czemu będzie można zarządzać ogrzewaniem mieszkania z poziomu telefonu, tabletu lub komputera.
Budynek  został zaprojektowany z wykorzystaniem ekologicznych rozwiązań redukujących koszty eksploatacji mieszkań. Na dachu zamontowane zostały instalacje odnawialnych źródeł energii - panele fotowoltaiczne, które znacznie obniżą zużycie energii w częściach wspólnych. Dodatkowo wykorzystane zostało również  oszczędne oświetlenie LED, nowoczesne lampy antybakteryjne oraz specjalne urządzenia do dezynfekcji powietrza.
W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców osiedle będzie wyposażone w zewnętrzny monitoring i wideodomofony.
Inwestycja zlokalizowana jest z dala od miejskiego zgiełku, a jej przestrzeń wypełniają tereny zielone dostępne dla wszystkich mieszkańców, w tym m.in. rośliny antysmogowe oraz drzewa tlenowe, które konsumując duże ilości CO2, znacznie poprawiają jakość powietrza na osiedlu. Zadaszone parkingi rowerowe będą idealnym rozwiązaniem dla entuzjastów wycieczek rowerowych.

Niewątpliwym atutem osiedla jest jego położenie - zaledwie 6km od centrum Gdańska a także w bliskiej odległości od obwodnic S6 i S7 co pozwala mieszkańcom na sprawną komunikację z Gdańskiem oraz całym Trójmiastem. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, punkty usługowe, supermarket, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek a także przystanek autobusowy co stanowi duże ułatwienie w codziennym życiu. Okolica jest otoczona łąkami i licznymi stawami, w niewielkiej odległości znajduje się się zabytkowy Park Ferberów, co daje mieszkańcom możliwość na codzienny kontakt z naturą.

Nieprawidłowy adres E-mail