Dla Właścicieli

Współpraca
Po podpisaniu umowy pośrednictwa, Twoim mieszkaniem zaopiekuje się zespół specjalistów zajmujących się sprzedażą nieruchomości na terenie Trójmiasta. Dla komfortu obu stron rekomendujemy umowę na wyłączność – my ponosimy odpowiedzialność za satysfakcjonującą sprzedaż. Właściciel kontaktuje się tyko z jedną osobą, która po przekazaniu kluczy zajmuje się wszystkimi czynnościami w 100%. Kupujący także docenią taką formę współpracy – oferta jest tylko w jednym biurze, z poprawnymi danymi i dokładnym adresem. Zaczniemy od sprawdzenia stanu prawnego, wyceny, opracowania strategii sprzedaży, określenia profilu idealnego klienta.

Marketing
Najtrudniejsze za nami – oferta jest wstępnie przygotowana do sprzedaży. Pora na marketing. W ramach naszej współpracy oferujemy pełną oprawę wizualną min. profesjonalną sesję zdjęciową, home staging, filmy, wirtualny spacer. Oferta będzie eksponowana I promowana na wszystkich znaczących portalach branżowych. Ponadto, możliwość sprzedaży Twojej nieruchomości będą mieli inni Pośrednicy – dzięki rozbudowanej sieci współpracy pomiędzy biurami. Klienci zainteresowani będą mieli możliwość prezentacji o każdej porze, ponieważ pracujemy także w weekendy i święta.

Transakcja
Gratulacje, to już prawie koniec — nieruchomość jest gotowa do zakupu. Pamiętaj, że reprezentujemy Twoje interesy, wynegocjujemy najlepsze możliwe warunki umowy przeniesienia własności.Twój agent zajmie się przygotowaniem dokumentów urzędowych oraz organizacją wizyty w Notariacie. Współpracujemy z zaufanymi Notariuszami, zwyczajowo są wybrani i opłaceni przez Kupującego.

Zapraszamy do kontaktu poprzez poniższy formularz lub pod nr telefonu +48 783 187 968.
Na niezobowiązującym spotkaniu ustalimy warunki współpracy oraz cenę ofertową nieruchomości.

Napisz do nas: